OASE BioMaster² 250 vnější filtr
Filtr OASE z řady profi BioMaster² 250 pro sladkovodní a mořská akvária. Je vybaven předfiltrem. Výkon čerpací hlavy 900 l, což zajišťuje dostatečný průtok vody pro udržení její čistoty.

![]()
OASE BioMaster² 250: Kompaktní obr ve světě filtrace
Nenechte se zmást rozměry. OASE BioMaster² 250 v sobě ukrývá stejné špičkové technologie jako jeho větší sourozenci. Je to ideální volba pro akvária do 250 litrů, kde majitelé nechtějí dělat kompromisy mezi výkonem a uživatelským komfortem.
Díky inovativnímu systému předfiltru a špičkovým německým komponentům zajišťuje BioMaster² 250 stabilní biologickou rovnováhu a křišťálově průzračnou vodu bez zbytečné námahy.
Proč je BioMaster² 250 jasnou volbou pro vaše akvárium?
- EasyClean předfiltr: Zapomeňte na nepraktické čištění celého filtru. Modul předfiltru vyjmete jedním pohybem, propláchnete houbičky a máte hotovo. Hlavní biologická část filtru zůstává nedotčena a bakterie mohou dál nerušeně pracovat.
- Modulární Thermo systém: Potřebujete v akváriu více místa? BioMaster² 250 je připraven pro dodatečnou montáž regulovatelného topítka OASE HeatUp. Stačí jej zasunout do připravené šachty a technika z akvária zmizí.
- Maximální biologická plocha: Filtrace využívá originální médium Hel-X, které poskytuje obrovský prostor pro osídlení čisticími bakteriemi. To zaručuje rychlejší odbourávání dusíkatých látek.
- Bezpečnostní pojistka: Inteligentní uzavírací mechanismus v adaptéru hadic zajistí, že při údržbě neunikne ani kapka vody.
- Tichý a úsporný: S příkonem pouhých 15 W (za provozu dokonce jen 11 W) patří k nejúspornějším filtrům ve své kategorii, přičemž si zachovává silný průtok 900 l/h.
Technické parametry:
Tip pro akvaristy
BioMaster² 250 je skvělou volbou pro aquascaping. Díky možnosti schovat topítko dovnitř filtru a tichému chodu vás nebude nic rušit při pohledu na vaše podvodní umělecké dílo. V balení najdete vše potřebné pro okamžité spuštění – od hadic až po filtrační média.
