Filtrační médium Evolution Aqua K1 50 l
Filtrační médium Evolution Aqua K1 50 l je oblíbený u profesionálů i nadšených akvaristů a majitelů jezírek, kteří hledají spolehlivé a bezúdržbové řešení.

Evolution Aqua Kaldnes K1 50 l je originální profi filtrační materiál pro jezírkové filtry. Jistě Vás překvapí neobvyklá účinnost a samočistící schopnost tohoto filtračního média. Každé kolečko Kaldnes K1 má velikost cca 10,5 mm.
Vynikající a moderní filtrační materiál Kaldnes K1 se umisťuje do biologické části jezírkové filtrace, kde zajistí obrovskou prochu pro osídlení čistícími bakteriemi.
Celková plocha 800 m2/m3, CHRÁNĚNÁ plocha 584 m2/m3. Médium je speciálně určeno do filtrací Nexus a do samočistících filtračních systémů jako jsou Vortex, Nexus Eazy a skrápěcích filtrací.
Povrchová plocha Kaldnes K1 je větší cca 4x než u japonských rohoží, nejvyšší efektivita,nežádoucí látky (amoniak, nitrát) se rychle odbourávají díky provzdušňování vzduchovacím čerpadlem .
Filtrační materiál do jezírka Kaldnes má velkou samočistící schopnost od jemných nečistot,
100 l Kaldnes K1 odbourá 500 g krmení pro ryby při teplotě nad 20°C a 35% obsahu bílkoviny.
Balení: 50 l