VELDA Bacterial 1000 ml
VELDA Bacterial 1l startovací bakterie do jezírka až 200000 litrů vody. Neškodné, ale spolehlivé čistící mikroorganizmy.
Startovací bakterie Velda Bacterial - biliony aerobních bakterií pro rychlou přírodní rovnováhu ve vašem jezírku
Pro excelentně rychlé nastolení přírodní rovnováhy v jezírku o objemu 100-200m3
V suché formě neomezená trvanlivost
Bakterial obsahuje pouze aerobní-nitrifikační bakterie ( v suchozmrazené formě ), ačkoliv jsou malinké a pro lidské oko neviditelné, jsou nepostradatelné v každé formě života na zemi. To platí také pro naše jezírko.
Během 24 hodin po aplikaci, se vytvoří přibližně 20 miliard baktérií z 50 ml balení.
Aerobní bakterie se starají, aby v jezírku vznikala přírodní rovnováha a podporují vytvoření optimálního aerobního biofilmu na veškerém povrchu v jezírku.
Bakterial stimuluje rostlinstvo a má zbržďující efekt proti řasám a stará se o čisté a zdravé prostředí v jezírku.
Aplikace:
Bakterie můžete snadno smíchat s půdním materiálem nebo rozmíchat ve vodě z jezírka a rovnoměrně rozlít po povrchu.
Aplikace od cca 12°C teploty vody, nejoptimálnější 18-20°C.
Naberte větší množství vody do nádoby, konve, nebo kbelíku. Nasypte požadované množství Bacterial a pořádně promíchejte. Rozlejte rovnoměrně po celé ploše jezírka. Vypněte UV zářiče a Ozonizéry na minimálně 2 dny.
Balení:
1000 ml je vhodné pro jezírka 100-200 m3 vody